Co ja pacze ? WOW GSi16V !

1
Dla mnie to jak długo wyczekiwany złoty gral. Auto zakupione przez szczęśliwy zbieg okoliczności, który sprawił, że byłem jedyne 18km od niej.

Najpierw może coś o aucie. Oryginalne GSi16V sprowadzone ze Szwajcarii 3 lata temu. Od tego czasu stało i raczej za dużo nie jeździło ze względu, że właściciel nie rejestrował jej :) Auto zostało już przejrzane w domu. Bezwypadkowe, oryginalne blachy wszystkie ! Jedyne co na pierwszy sezon do zrobienia to wyczyścić progi i na nowo zabezpieczyć i polakierować, ale od spodu są twarde więc jest szansa, że oprócz tego nic nie będzie :)

OPEL ASTRA GSi16V
Obrazek
Obrazek
Wyposażenie:
-elektryka szyb
-elektryka, podgrzewanie lusterek
-klimatyzacja
-klimatyzowany schowek
-ETC
-ABS
-halogeny
-wspomaganie kierownicy
-schowek na kasety magnetofonowe
-spryskiwacze lamp (atrapa)
-skórzana tapicerka
-skórzana kierownica

Zawieszenie:
-Vogtland Kit -35mm

Hamulce:
-tarcze przednie ATE Power Disc 280mm z Merivy, zaciski z Vectry B V6
-tarcze tylne ATE Power Disc 260mm

Wydech:
-układ 2"kolektor 4/2/1 (GM) , katalizator (GM) - środkowy (Asmet) -końcowy GSi16V (Imasaf)

Co więcej ?
-felgi OZ Ultraleggera 16x7" ET37 + Nankang NS2 195/45
-kierownica 350mm MOMO Champion obszyta na nowo skórą
-wnętrze RECARO CONNOLLY z Kadetta GSi Champion
-kanapa tylna z zagłówkami Recaro Connolly
-nowe oryginalne lampy tylne GSi
-blenda GM Irmscher Line do GSi
-lampy przednie Gabele
Z przodu są oryginalne brewki Kamei. Póki co nie będę sobie zawracał głowy ich usuwaniem. Są to niech będą póki co. Oryginalne lampy z kierunkami są z przodu też :) Może Irmschery na tył wrzucę, ale jak na razie będzie seria. Klimatyzacja działa :) Wszystkie czujniki tak samo - jestem bardzo zadowolony z tego auta. Nic tylko pieścić i szanować.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aha, obecnie jest tu też jakaś tjuningowa kierownica. Niedługo wyleci i wpadnie kółko od Momo.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2018, 17:50 przez Ventura, łącznie zmieniany 4 razy.

Re: Co ja pacze ? WOW GSi16V !

5
Mialem okazje obejrzeć w chwili zakupu, troche zapuszczona i dotknięta reka młodocianego tuningowca, ale jest w tym aucie potencjał. I przede wszystkim mało rudej i działająca elektryka

W dzisiejszych czasach bym sie zastanawiał, czy nie wypieścił lakieru, wnętrza, założył oryginalny wydech, a z zewnątrz zostawić jako serie, tylko mały dystans do wiatraków :)

Wróć do „Projekty klubowe”