Re: Montaż wielofunkcyjnej kierownicy

2
ja jestem w trakcie poszukiwań takiej kierownicy do AG teścia:) dowiedziałem się ze na pewno 90% aut ma już wiązkę w AG(nie spotkałem się w sumie by ktoś nie miał)
Potrzebujesz: kierownicę z przełącznikami + taśma kierownicy. wymieniasz stare na nowe i powinno działać. Radio to: od car400 w górę( jeśli fabryczne), a inne to trzeba kombinować by działało sterowanie z kierownicy.
pozdr

4
kombinować w sensie, że do radia nie fabrycznego zazwyczaj trzeba dokupić adapter, który pozwoli na sterowanie tym radiem z kierownicy. Różne są ceny takich rzeczy ale chyba do tanich(w stosunku do wartości radia) nie należą.
Jeśli Cię to interesuje to musisz poszukać w jakiejś wyszukiwarce informacji o tym, albo i na tym forum gdzieś widziałem.
pozdr

6
Szwagier19, Niestety, ale najprawdopodobniej nie... Takie Sony czy JVC musiałoby chyba dodawać do kompletu z radiem chyba z 10 końcówek do każdej marki, co zdecydowanie zwiększa koszty produkcji. A wyobraź sobie co by było, gdyby dany adapter nie działał. Koszty gwarancyjne, itp. ......................................... :547:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Astra G”