Re: [Astra F] Lowered "NautilusBlau"
: 10 października 2025, 15:36
To na początek zdjęcie z dawcą, stan na początek maja tego roku
Było to ostatnie wypchnięcie Astry przed zabraniem się za komorę silnika i na przełomie maja/czerwca ruszyła praca
Było usuwanie mas na łączeniu blach, szlifowanie, piaskowanie, matowanie starego lakieru, trochę to trwało bo wziąłem się od razu za nadkola, generalnie rudą udało się w całości usunąć, przynajmniej to co było na wierzchu
Dodatkowo wywaliłem łapę od Isuzu ( ta przy rozrządzie), podstawę akumulatora oraz belkę pasa przedniego
C.D.N…

Było usuwanie mas na łączeniu blach, szlifowanie, piaskowanie, matowanie starego lakieru, trochę to trwało bo wziąłem się od razu za nadkola, generalnie rudą udało się w całości usunąć, przynajmniej to co było na wierzchu
Dodatkowo wywaliłem łapę od Isuzu ( ta przy rozrządzie), podstawę akumulatora oraz belkę pasa przedniego















