Re: [Astra F] Lowered "NautilusBlau"

215
Ale tu zarosło...masakra
A więc tak, wszystko ładnie pięknie...było, ale się skończyło, jechaliśmy z bratem na kiwkę, brat prowadził chyba nie zauważył kamienia na drodze bo trasa w miarę gładki i sru, stało się micha pęknięta, olej cały pod samochodem...astra na hol i do garażu, narazie gruz stoi, prawdopodobnie zakończył ten sezon, ale to nie moje ostatnie słowo więc może jak się uda to gdzieś jeszcze wyjedzie :D

Re: [Astra F] Lowered "NautilusBlau"

219
Killer dzięki :564:
Z ostatnich rzeczy co było robione to wjechały amorki MTS o skróconym skoku, prawie nowe :D łożyska amorków, poduchy, końcówki drążków. No i została pospawana micha, silnik zalany nowiutkim olejem Valvoline Maxlife i isuzu dostało nowy filterek, z nowości to tyle, może nic nie widać, ale daje satysfakcję, jak będzie pogoda i chwila czasu to pocykam jakieś fotki temu gruzinowi i coś wrzucę, pozdro :) ;)

Wróć do „Astra F”