Banner

Znaleziono 2 wyniki

Re: ASTRA co_mikas

Bardzo fajnie i z gustem zrobiona. Też w swojej mialem rolke Irmschera ;) Planujesz jeszcze jakieś mody ? ;) Sam może kiedyś wrócę do tej generacji - jednak sentyment został i niedosyt ze wszystkiego w swojej starej Aśce nie zrobiłem ;) Hejka, oczywiście że coś po głowie jeszcze chodzi :) Stan aktu...

ASTRA co_mikas

Cześć Wszystkim! Jestem Miki :) A oto mój dyliżans PET :D https://i.ibb.co/hFJVsfM/IMG20240601194938.jpg [/url] Silnik: Z16XE Kolor: Z282 Zasilanie: Benzyna Wersja nadwozia : Hatchback 5D Rok produkcji: 2003 Przebieg: 300tyś+ Wyposażenie: *Centralny zamek *Wspomaganie kierownicy *Regulowana kolumna ...

Wyszukiwanie zaawansowane