Re: ASTRA co_mikas
Bardzo fajnie i z gustem zrobiona. Też w swojej mialem rolke Irmschera ;) Planujesz jeszcze jakieś mody ? ;) Sam może kiedyś wrócę do tej generacji - jednak sentyment został i niedosyt ze wszystkiego w swojej starej Aśce nie zrobiłem ;) Hejka, oczywiście że coś po głowie jeszcze chodzi :) Stan aktu...
- Forum: Astra G
- Temat: ASTRA co_mikas
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 35526
- 5 maja 2025, 14:27
- Przejdź do posta