Zaloguj    Zarejestruj

Kamerka w samochodzie

Piszcie co chcecie ale z rozsądkiem.

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Kamerka w samochodzie

Postprzez orłoś » 13 czerwca 2018, 21:05

Czy ktoś z Was posiada kamerkę w samochodzie? Jaki model możecie polecić?? Obraz z takiej kamery może być dowodem w sprawie?
orłoś

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Jerzy
Auto: Renault
Silnik: dCi
Pojemność: 1,9

Re: Kamerka w samochodzie

Postprzez GraceG » 26 września 2018, 10:59

Od razu Ci powiem żebyś nie kupował najtańszej za 50 zł. Sam taką miałem i padła po pół roku. Lepiej dołożyć te 300 zł i kupić brandową. Konkretnego modelu nie polecę bo w sumie to sam szukam jakiejś kamerki, ale w necie są super poradniki i recenzje. Wpisujesz tylko kwotę do jakiej chcesz kupić i tyle. Możesz też na youtube popatrzeć na video recenzje różne i od razu masz podgląd jak nagrywa taka kamerka
GraceG

-#USER

Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Imie: Gracjan
Auto: Astra I
Silnik: -
Pojemność: 1.4

Postprzez nadia1101985 » 11 października 2018, 10:38

Zastanawiam się nad zakupem kamerki, ale czy to w ogóle jest większy sens? Robicie użytek z tych nagrań?
nadia1101985

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Nadia
Auto: Nissan
Silnik: 1.5
Pojemność: 1769 cm³

Postprzez KucaQ » 11 października 2018, 11:50

GraceG, ja mam najtańszy model GoClevera. Zaraz będzie 5 rok jak ze mną jeździ. Więc nie zawsze najtańsze, będzie dziadostwem ;)

Robicie użytek z tych nagrań?

Przez 5 lat jeszcze mi się nie przydała, ale nie raz i nie dwa była sytuacja, w której mogłaby się przydać, gdyby nie moja reakcja. Ostatni przykład - na dwupasmowym rondzie Pan z prawego pasa postanowił sobie "ściąć" rondo i pojechał prosto zajeżdżając mi drogę na lewym pasie. Gdybym nie wyhamował... facet pewnie by nawet dachował ;)

Od czasu kiedy mam kamerkę, to zawsze mam pecha do krytycznych sytuacji gdy akurat karta się zepsuje, albo po prostu kamerka chwilowo nie działa :D
KucaQ

ModTeam

Województwo: Łódzkie
Imie: Patryk
Numer klubowy: K054
Auto: BMW E46 Touring
Silnik: M47N
Pojemność: 1995
Telefon: 601990950

Powrót do Off-Topic