Zaloguj    Zarejestruj

Profesjonalne kosmetyki

Polecane sklepy i firmy z kosmetykami samochodowymi i akcesoriami do detailingu

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Profesjonalne kosmetyki

Postprzez Luis » 17 czerwca 2016, 21:01

Zamieszczam temat tutaj, bo to dość pilny temat i wiele osób może skorzystać :)
Znalazłem w swoim większym mieście sklep z profesjonalną chemią samochodową. Zakupiłem sobie coś tam oczywiście i od razu przyszło mi na myśl, żeby wyjechać z tematem o ATT, o zniżkach itp. i dostałem taką wiadomość:
"Witam,
Zgodnie z rozmową przedstawię naszą ofertę na grupowe zamówienie:
Jesteśmy skłonni dać 12% rabatu na każdy produkt dostępny w naszym sklepie online (http://detailinghouse.pl/). Każde zamówienie będziemy pakować oddzielnie, dla każdej z osób która dokona zamówienia. Do każdego zamówienia gratis próbka losowo wybranego produktu. Jeśli zamówień uzbieramy odpowiednią ilość udostępnimy na forum kod rabatowy przygotowany specjalnie dla klubu który upoważni do zakupów w naszym sklepie z rabatem. Kod będzie dostępny przez dłuższy czas dzięki czemu każdy z korzystających będzie mógł robić co jakiś czas zakupy w atrakcyjnych cenach.
Prosił bym również o przesłanie linku do tematu gdzie zamówienia będą składne, ułatwi nam to szybsze przygotowanie towaru.
Zapraszam również do polubienia naszego Facebook https://www.facebook.com/detailinghouse/
Zarówno sklep internetowy jak również facebook są jeszcze w budowie wiec czasem może coś dziwnie wyglądać.
nr. tel na sklep 503 760 888

Opcja jest taka, że jeśli ktoś się zdecyduje na coś, to mogę to dowieźć na zlot i odpada koszt przesyłki i w dodatku mamy 12% rabatu na wszystko z firmy ADBL, California Scents, Carchem, Chemical Guys, Coolnite, ledezentrum- colourlock, meguiars, poorboys world, shiny garage, soft99, sonax, turtlewax, tuningkingz car cosmeticsm valetpro.
Nie wszystko jeszcze mają, bo świeży sklep jest, ale te 12 % to zawsze coś :)

Nie wiem jeszcze, jak rozwiązać temat zamówień, ale myślę, żeby sporządzić listę, kto, co by chciał, przelewać kasę do sprzedawcy, oczywiście pod hasłem ATT itd., a ja to zabiorę przed zlotem i dowiozę do Sielpii.
Luis

Klubowicz

Województwo: Podlaskie
Imie: Łukasz
Numer klubowy: K030
Auto: Astra F
Silnik: c16nz
Pojemność: 1598 cm3
Telefon: 509788227

Powrót do Dział handlowy