Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Auta w rodzinie.

Postprzez astra5522 » 11 grudnia 2015, 23:14

Moja mała przygoda z motoryzacją się zaczeła, kiedy tata przyprowadził astre cabrio z 1993r. W tedy miałem mało pojęcia co i jak ale zawsze od czegoś trzeba zaczynać, przed cabrio była jescze vectra a z 2.0 silnikiem ale to przeszłość.

Obrazek

Następnie doszedł duży fiat trochę w kiepskim stanie, był plan odnowienia go ale niestety plan nie wypalił.

Obrazek

Gdy cabriolet uległ małemu wypadkowi udało się zamienić na Bmw e36 ale ona teżdługo niebyła.

Obrazek

Następnie następna zamiana na corse b w dobrym stanie do poprawek narazie najlepszy samochód z reszty.

Obrazek

Już kupiona astra w kombi najgorszy zakup jak mój tata popełnił po roku następna zamiana.

Obrazek

Kolejna zamiana za białą astre f hb 3d. jezdziła by nadal w rodzinnie gdyby nie powód wyjazdu, niestety po roku sprzedaż.

Obrazek

Po sprzedaży corsy i astry przyszła pora na następną astre gdzie weszła w moje posiadanie ale nią nie jeżdze z powodó braku prawka użytkuje ją moja mama.

Obrazek

Wiem że to nie moja historia, uwielbiam motoryzacje i chcę się tym zajmować to jest mój cel.
astra5522

-#USER

Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imie: Krystian
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZR
Pojemność: 1600

Powrót do Moja historia z motoryzacją