Zaloguj    Zarejestruj

Spot ŚLĄSK

Spotkania Klubowe w ramach cyklicznych, regionalnych spotów

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: Spot ŚLĄSK

Postprzez Minos » 20 kwietnia 2017, 12:39

23.04 w Katowicach o 16 na NOSPR jest spot Opel Rush
Minos

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Karol
Auto: AG OPC1
Silnik: x20xer
Pojemność: 2,0

Postprzez LUK » 23 kwietnia 2017, 01:17

Ja jutro będę :D Będę Blanką od Andzi jakby ktoś chciał się spotkać ;)
LUK

-#USER

Imie: Łukasz
Auto: Astra F
Silnik: 14SE i C25XE
Pojemność: 1.4 i 2.5

Postprzez Cento » 29 kwietnia 2017, 16:00

Zapraszam wszystkich oplomaniaków na spocik
3 stawy parking podziemny
1.05.2017 godzina 16 :)
https://www.facebook.com/events/198397584005811/
Cento

-#USER

Imie: Patryk
Auto: GTC
Silnik: Z18XER
Pojemność: 1.8

Postprzez Mlody92 » 14 maja 2017, 13:34

Zapraszam na III Spot Opel_Rush Oddział Śląski 21.05.2017 o godzinie 16 na parkingu Nospra
Plac Wojciecha Kilara 1, 40-202 Katowice

https://www.facebook.com/events/3357057 ... 9277627627
Mlody92

Klubowicz

Imie: Szymon
Numer klubowy: K065
Auto: AstraGSi16v
Silnik: B204L
Pojemność: 2000
Telefon: 530761087

Postprzez Abarth » 24 lipca 2017, 15:03

Witajcie
100% uzytkowników tego forum zna Bartka_87 i jego słynne cabrio :564: Nie ukrywajmy... znają go wszyscy... począwszy od Adminów, zarządu, klubowiczy, userów, zna go nawet sam SPAM [bot] :564: Jak wiecie, był niemal na wszystkich zlotach ogólnopolskich ATT, przyjeżdzał w nocy po pracy robiąc setki kilometrów, jeśli nie mógł to i tak był chociaz na jeden dzień! Bez wątpienia, dla klubu mocno zasłużony, oprócz klubowicza, jest mod teamem. Na zlotach dzielnie wstawał i czyścił swój samochód, walecznie służył w A-Team, odważnie budził Dudka a gdy jego juz zabrakło na zlotach nie zapominał zeby w nocy rok w rok do niego zadzwonić i "pozdrowić" go, z kazdym kielicha wychylił, pomocy nigdy nie odmówił. Wszyscy go pamietamy samotnie pędzącego na zloty i tracącego prawo jazdy, a tymczasem pozory mylą bo Barteczek w sobote 29 lipca zmienia status z kawalera na męża i myśle że skoro tyle poświecił dla klubu to i klubu nie zabraknie teraz u niego :569: :564:

Ślub odbędzie się w kościele św Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach o godzinie 17:00

Napiszcie mi na PW kto napewno sie zjawi żeby można było ogarnąć przejazd.
Abarth

Klubowicz

Imie: Paweł
Numer klubowy: K003
Auto: Astra F GSi
Silnik: Z32SE
Pojemność: 3,2

Postprzez Luis » 24 lipca 2017, 17:17

Cholernie szkoda, że mnie nie będzie :/ A mam tylko 150 km do Siedlec. Inna impreza, jubileusz na Litwie.
Luis

Klubowicz

Województwo: Podlaskie
Imie: Łukasz
Numer klubowy: K030
Auto: Astra F
Silnik: c16nz
Pojemność: 1598 cm3
Telefon: 509788227

Postprzez Latino » 1 sierpnia 2017, 11:00

Brawa dla cudownego klubu, po cichu liczyliśmy, że ktoś z Was przybędzie, jednak się przeliczyliśmy. Klub tylko forumowy,i raz bądź dwa razy w roku zlotowy. Przykre ale prawdziwe, piszę to tylko wyłącznie w swoim imieniu, natomiast wiem, że Ci co byli maja podobny pogląd jeśli chodzi o ten temat. Jak to mówią towarzystwo wspólnej adoracji.
Latino

-#USER

Województwo: Mazowieckie
Imie: Marek
Auto: Astra GSI
Silnik: 2 x C20XE,c18xe
Telefon: dla wybranych

Postprzez bączek » 1 sierpnia 2017, 12:13

Abarth napisał(a): i myśle że skoro tyle poświecił dla klubu to i klubu nie zabraknie teraz u niego :569:

no jednak trochę się przeliczyliśmy... nie wszyscy tu wiedzą o co chodzi w takiej społeczności jakim jest (a dokładniej to był) ten klub...
bączek

-#USER

Imie: Sebastian
Numer klubowy: K016
Auto: Bertone :)
Silnik: x18xe1
Pojemność: 1800

Postprzez GOREK » 2 sierpnia 2017, 20:46

Bez przesady panowie...
Takie akcje to się załatwia regionalnie czyli ludzie z okolic Siedlac a nie ze śląska... Info w dziale śląskim i na dodatek 5dni przed to troche słabo więc nie ma co płakać a tymbardziej zaraz na klubie wieszać psy.
Jak wiedzieliście wcześniej trzeba było to ogarnąć z ludzmi z okolic i prędzej przez fb bo fora jak wiadomo wymierają...
GOREK

Klubowicz

Województwo: Podkarpackie
Imie: Grzesiek
Numer klubowy: K004
Auto: Astra Camo
Silnik: X18XE1
Pojemność: 1800
Telefon: 506 130 003

Postprzez Abarth » 2 sierpnia 2017, 20:57

Ja mialem powiadomić ludzi ze śląska więc jest w dzialem śląsk, inni mieli powiadomić ludzi z innych województw. Ponoc pare ludzi się deklarowało że będzie, nie było niestety. Szkoda...
Abarth

Klubowicz

Postprzez boombel » 3 sierpnia 2017, 22:08

Tez sie zgodze z Gorkiem, raz to takie akcje dla okolicznych ludzi, dwa to Bartek jest jednym ze starych wyjadaczy wiec i tych starych wyjadaczy zaprosil, miedzy innymi z Wawy. Zeby bylo blizej chetnie bym podjechał ale niestety 300km w jedna strone po to zeby przybic piatke nie bardzo sie czlowiekowi chce. Wy troche byliscie w lepszej sytuacji bo byliscie zaproszeni i inaczej to postrzegacie, takze nie wieszajcie kazdego chociaz i tak ten klub to nie to co kiedys.
Zreszta sam osobiscie dopiero sie dowiedzialem jak zobaczylem zdjecia Marka ze slubu.
Z tym towarzystwem wzajemnej adoracji to fakt tak jest ale Marku niektorzy moga tez to wywnioskowac po tym kto byl zaproszony bezposrednio na wesele ;)

Odemnie tyle, za mna i tak malo kto przepadał ale wiem ze jak cos potrzebuje i do pewnych osob z klubu zadzwonie to mi pomogą, np niejaki Latino ;) :564:
boombel

-#USER

Postprzez Latino » 5 sierpnia 2017, 09:33

Ech, bicie piany nie jest dla mnie, ale jak już jest temat to napisze. Jako, że miesiąc przed Bartka rozmawiałem z Adamem na ten temat,że fajnie by było gdyby ktoś przybył sądziłem, że jednak ktoś będzie. Trudno, tu w temacie spotu śląsk napisał Paweł, Bączek też dzwonił po ludziach itp. I tak naprawdę to co usłyszał od pewnej osoby to już nawet dalej nam nie mówił, jedyne co trzeba to pytać się i ustalać wszystko z górą.
Chłopaki, nikt do Was nie ma pretensji ja wiem do kogo ja mam. Stara gwardia jest mała, fajnie przynajmniej ze się trzymamy.
Latino

-#USER

Postprzez mamut55 » 5 sierpnia 2017, 15:47

Jakoś ja nie byłem zaproszony na wesele Marka i co? Przyjechałem spóźniony pod sale weselną po nocnej zmianie na kopalni żeby tylko złożyć życzenia więc niech mi nikt nie mówi, że 300km to jest nie wiadomo co.... Nawet nie wspomnę ile Bartek kilometrów nabijał jeżdżąc na zloty, nieraz na jeden dzień tylko i jakoś nigdy nie słyszałem, że to drogi wyjazd albo za dużo km. A większość "ekipy" nawet nie pomyślała jaką wielką przyjemność sprawiło by Bartkowi usłyszeć życzenia od ludzi którzy specjalnie dla Niego przyjechali w tym szczególnym dla Nich dniu. Zawsze to powtarzam: jak się chce to się wszystko da. Poza tym info na forum o ślubie Bartka i Moniki nie miało być podwieszone na stronie głównej żeby każdy widział - to miała być niespodzianka dlatego były te telefony do poszczególnych ludzi i info w tym akurat temacie.

Smutne jest to, że ten klub tak się rozleciał...
mamut55

-#USER

Imie: Kamil
Auto: Opel Astra
Silnik: x14xe i c18xe
Pojemność: 1.4 i 1.8
Telefon: 503 489 718

Postprzez Abarth » 6 sierpnia 2017, 19:42

Dokładnie tak jak Mamut mówi :564:
Mój wpis był przygotowany zeby go dać na ogólny, ale poproszono mnie zebym tego tam nie dawał i powiadomił śląsk a inni powiadomią innych telefonicznie zeby zrobić niespodzianke Bartkowi, a wiem że Bartek tu nie zagląda i niechciałem nikogo pominąć piszać PW to napisalem na "spocie śląsk" i kazdy ze śląska to zobaczy. Na FB widzieli by wszyscy w tym i Bartek. Więc nie wiem po co ta piana że mój wpis tutaj był słaby, pozatym gdybym nie był zaproszony na wesele to i tak bysmy z Magda do nich do kościoła pojechali a przy okazji zaplanowali sobie zeby cos zwiedzić po drodze, chyba ze jechalibysmy ekipa pełnym autem, wyjazd nie zapomniany do końca zycia, prawda Gokarol? Skas to znamy ;)
Pozatym Gorek była okazja spotkac sie w poniedziałek bo wracałem z tego wesele przez Rzeszów i chcialem zadzwonic ale wiem ze nici by z tego wyszły bo była 3 w nocy :570: :D
Abarth

Klubowicz

Postprzez Latino » 11 sierpnia 2017, 23:20

Umieralnia nie klub, niech nowa ekipa robi dla siebie, i dla swoich, bawcie się dobrze w tym całym grajdołku,to już nie jest klub klub tylko prywatny folwark, ale to jest moje zdanie i wiadomo z nikim się tu nie liczy, nawet nie chce aby się liczyło.
Na koniec to już nie jest att które znam.
Latino

-#USER

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty Regionalne