Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Problem z radiem DVD 100 NAVI

Postprzez Skinhead » 24 grudnia 2018, 11:53

Cześć,
Żyje tu ktoś jeszcze i jest w stanie pomóc z radiem DVD 100Navi z Antary ?
Mój problem polega na następującej rzeczy. Kupiłem radio, niestety okazało się niewylogowane.
Wylogowałem je sobie i wszystko super. Niestety wkradły mi się błędy do pliku binarnego eepromu i mam teraz następujący problem: podświetlenie radia działa jak chce, nie da się go regulować razem z resztą wskaźników, po zgaszeniu silnika całe podświetlenie gaśnie poza radiem (radio gaśnie po jakiejś minucie), jest problem z dźwiękiem (gra w różnych pasmach na różnych głośnikach) - jednym słowem meksyk...
Na pewno jest to wina pliku załadowanego w eeprom ponieważ po podmianie na plik niewylogowany wszystko wraca do normy i działa cud malina.
Jest ktoś w stanie mi pomóc? Wrzucić wylogowany wsad, udostępnić wylogowane radio w celu pobrania wsadu lub po prostu wskazać które linijki w kodzie binarnym są za co odpowiedzialne tak żebym sobie to sam naprawił ?

Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze żyje i jakaś dobra dusza się nade mną zlituje...
Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnych Świąt :)
Skinhead

-#USER

Województwo: Łódzkie
Imie: Łukasz
Auto: Astra H GTC Irmscher
Silnik: Z18XER
Pojemność: 1796ccm

Powrót do Radia