Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Radio nie działa

Postprzez Bizon123 » 6 stycznia 2018, 14:11

Witam, byłbym wdzięczny za udzielenie mi pomocy albo jakiś informacji które mogłyby mnie nakierować. Otóż kupiłem nowe radio Pioneera do mojej Astry G, podpiąłem i działało. Na następny dzień w czasie jazdy po prostu w jednej chwili wyświetlacz radia zgasł, przestała grać muzyka. No to wyciągam radio z powrotem, wszystko było podpięte w porządku, bezpieczniki sprawdziłem. Radio oddałem bo wydawało mi się że jakaś wada fabryczna, wymieniłem na ten sam model. Podpinam radio, znowu nie działa, zero reakcji na podpięcie. Przełożyłem to radio do kolegi i również nie działa. No to myślę że może cała partia była uszkodzona, po raz drugi radio oddałem. Poszedłem do innego sklepu i kupiłem trzecie radio, tym razem Kenwooda, podpinam i znowu ta sama sytuacja, radio nie reaguje. Zmieniłem w przejściówce z iso kabelki czerwony z żółtym, tak jak było napisane w instrukcji radyjka, ale dalej bez rezultatu. Co najlepsze stare radio CAR300 uruchamia się, ale z nim też teraz jest problem. Normalnie się podświetla, ale jak chcę je odkodować (na zapłonie trzymam AS, uruchamiam radio, i trzymam dalej AS) powinno "piknąć" tak jak zawsze pikało przy odkodowywaniu. Tym razem jednak tak się nie dzieje. Nie mam już pojęcia co może być przyczyną, nie mam niestety miernika napięcia. Ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki.
Bizon123

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Dawid
Auto: Kalkowski
Silnik: Z16SE
Pojemność: 1.6

Powrót do Radia