Zaloguj    Zarejestruj

Spot ŚLĄSK

Spotkania Klubowe w ramach cyklicznych, regionalnych spotów

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: Spot ŚLĄSK

Postprzez AndziA » 20 sierpnia 2017, 22:01

mamut55, każda wymówka jest dobra... Twoje zdanie wszyscy znamy i nie musisz go powtarzać jak mantrę przy każdym wejściu na forum. Wiemy że obecny zarząd i obecne zasady nie są Ci w serek ale daj już spokój, nikt nikogo na siłę nie trzyma tutaj.
AndziA

Klubowicz

Województwo: Łódzkie
Imie: Anna
Numer klubowy: K033
Auto: Astra H Irmscher
Silnik: Z17DTH
Pojemność: 1686 cm3
Telefon: 506 560 306

Postprzez gokarol » 22 sierpnia 2017, 23:45

To ja jeszcze dwa zdania, bo rzadko tu wchodzę ostatnio. Trochę tego napisaliście, odniosę się tylko do tego co zapamiętałem.
Temat nr 1 - zlot.
KaMyk , Krzychu - pamięć zawodzi. Ja byłem w miejscu tańców z Palque i to całkiem długo :)
Zabawa była zajeebista, nawet koleżanka małżonka mi potem mówiła, że widziała na fb jak na parkiecie zapierdzielaliśmy ( Grzechu lajfa ponoć robił na fb )
Na pewno nie byłem tam 100% czasu ale na tyle na ile mi się chciało, tyle byłem.
Ale kwestia zabawy i sposobu spędzania czasu to kwestia indywidualna. Tak jak Piotr napisał - każdy inaczej woli na tym zlocie funkcjonować, ja bardzo fajny czas spędziłem pod domkiem chyba Hemiego gdzie bardzo miło pobiesiadowaliśmy i pogadaliśmy.
Odnośnie głosów krytycznych dotyczących zlotów, klubu itd.
Powiem Wam tak: z całym szacunkiem, jeśli kogoś nie było to niech nie ocenia jednoznacznie. My, stara gwardia, oceniamy zloty przez pryzmat już ok 10 lat, gdy mieliśmy po 20 lat z hakiem i jaraliśmy się tym jak dzieci. Czas mija, pasje się zmieniają, priorytety tak samo, życie różnie dociska i nie każdy musi dalej tak samo się tym wszystkim jarać. Ale jedno Wam powiem: tegoroczny zlot był jednym z najsprawniej zorganizowanych. I ja osobiście nie miałem praktycznie żadnego udziału. Chłopaki z Anią bardzo fajnie to ogarniają jak na nasze warunki, słowa krytyki naprawdę są krzywdzące, szczególnie gdy się nie było. Bo nas jest tak mało już, tak mało ludzi chętnych do działania, że to wszystko to takie kręcenie bicza z gówna często a im to fajnie wychodzi.
I jeszcze słówko co do sposobu spędzania czasu na zlocie. Kiedyś muzyka puszczana była z auta, teraz mamy sprzęt fajny i te zabawy inaczej wyglądają. Ja jestem już stary i lubię jak za dawnych czasów posiedzieć i pogadać o tym co było w 2006 r a niekoniecznie ciągle tańczyć. Wiadomo, " za naszych czasów było lepiej". Świat pędzi do przodu, trzeba pewne rzeczy akceptować albo po prostu próbować coś zrobić samemu a nie hejtować.
I powiem Wam jakie mam już podejście, jak się zmieniamy z czasem. Rok temu na zlocie był pomiar gleby. Siedzi Palque z browarem i mu mówię żeby tam podjechał na pomiar. A on tak na mnie patrzy i mówi: jo to dupca :)
No i tak to jest. Kiedyś bym się zabił za takie konkursy a teraz mi się na myjnie nie chce podjechać żeby to auto czyste było po nocnym deszczu. I wiadomo, jestem takim Januszem już, już mi nie zależy na spasach i innych cudach, ale dla tych paru rozmów z ludźmi na te zloty warto jeździć. I jak na razie byłem na wszystkich, mam porównanie, mam możliwość ocenić każdy zlot z osobna i bardzo się z tego cieszę.

Co do ślubu Bartka. Do mnie dzwonił Paweł na klika dni przed. Nie wiem czy tu na forum było to gdzieś napisane bo ja chyba z miesiąc tu nie byłem na forum.
Nie wiem czy Bartek na forum temat założył, że zaprasza do kościoła czy coś, pamiętam że tak było to robione w dawnych czasach.
gokarol

Zarząd

Województwo: Śląskie
Imie: Karol
Silnik: Z20LER
Pojemność: 2.0

Postprzez KaMYk » 23 sierpnia 2017, 07:40

gokarol napisał(a):Krzychu - pamięć zawodzi
bywa :) :564: :564: :564:

gokarol napisał(a):Czas mija, pasje się zmieniają, priorytety tak samo, życie różnie dociska i nie każdy musi dalej tak samo się tym wszystkim jarać

niby ludzie po 30 lat, a gadanie jak po 70 ... to co będziecie robić po 50, czym tłumaczyć własne lenistwo :) :564:

ale masz zdecydowanie rację Karol, że jak się komuś już nie chce, to niech nie narzeka na wszystko tylko stanie przed lustrem i sobie powie "nie chce mi się" zamiast jechać po tych, co im się chce :)
KaMYk

Klubowicz

Województwo: Mazowieckie
Imie: Krzysztof
Numer klubowy: K056
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Pojemność: 2.0 CDTI
Telefon: 691999765

Postprzez mamut55 » 30 sierpnia 2017, 15:32

AndziA napisał(a): Twoje zdanie wszyscy znamy i nie musisz go powtarzać jak mantrę przy każdym wejściu na forum. Wiemy że obecny zarząd i obecne zasady nie są Ci w serek ale daj już spokój
Nie musisz mi mówić co mam robić. Nie jesteś moją mamą którą muszę słuchać. To jest forum, a jeśli nie znasz definicji forum to radzę zasięgnąć wiedzy.
Ciekawe, że tylko na mój wpis odpowiedziałaś.... Boisz się odpowiedzieć na wpisy innych forumowiczy uczestniczących w dyskusji? Tylko moja wiadomość Cię uderzyła? A może się boisz po raz kolejny usłyszeć słowa krytyki? Nie wiem jaki był zlot ale życie forumowe umarło u wielu co zresztą widać po wpisach niezadowolenia w tym temacie. I cała w tym zasługa Wasza - Zarządu i MT.
mamut55

-#USER

Imie: Kamil
Auto: Opel Astra
Silnik: x14xe i c18xe
Pojemność: 1.4 i 1.8
Telefon: 503 489 718

Postprzez Sylwesters7 » 30 sierpnia 2017, 18:51

mamut55, daj sobie Pan spokój. Ania tak a nie inaczej zareagowała głównie na twój post bo zawsze ci wszystko nie pasuje. Zaczynając od zlotów na których nie byłeś kończąc na MT i Zarządzie. O ile dobrze pamiętam to ty powiedziałeś że tu same kolesiostwo się zrobiło i było coś takiego ,,młodzież która ma jeszcze mleko pod nosem i lekcje do odrobienia" a tak naprawdę jestem starszy od Ciebie a do mnie pijesz. Nie wiem czym Ci podpadłem na zimowym ale trochę to nie ładnie bo jakoś ja nigdzie Cie nie obrażałem. Przekazaliście info odnośnie ślubu tym którym chcieliście przekazać. To że Adam nie powiedział nikomu więcej to jego wina. Chętnie bym przyjechał na ślub jak bym dowiedział się wcześniej niż 24 godziny bo nie śledzę na bieżąco grupy Śląskiej ale niestety nikt nie przekazał żadnego info bo ja do starej gwardii nie należę.
Sylwesters7

ModTeam

Województwo: Lubelskie
Imie: Sylwester
Numer klubowy: K047
Auto: Seat Leon
Silnik: BWJ
Pojemność: 2000
Telefon: 693 241 000

Postprzez AndziA » 30 sierpnia 2017, 23:36

I tak oto właśnie Sylwesters7, powiedział wszystko to co ja chciałam powiedzieć :564:
Nic dodać nic ująć. Amba.
AndziA

Klubowicz

Imie: Anna
Numer klubowy: K033
Auto: Astra H Irmscher
Silnik: Z17DTH
Pojemność: 1686 cm3
Telefon: 506 560 306

Postprzez mamut55 » 10 września 2017, 17:06

A czy ja coś do Ciebie Sylwek pije? Bo jakoś nie zauważyłem. Piję do tego co się dzieje na forum od czasu kiedy zmienił się Zarząd.

Sylwesters7 napisał(a):zawsze ci wszystko nie pasuje

Nie zawsze. Bo kiedyś było tu na prawdę [olaboga] i chciało się na to forum wchodzić, a teraz nawet jak wejdę na kompa to czasami nawet nie otwieram zakładki z forum bo po prostu mi się nie chce. I wiem bo po prostu wiem, że inni ludzie z którymi mam kontakt mają dokładnie tak samo jak ja więc coś w tym jest co napisałem. A Wy nie potraficie się przyznać do błędu tylko odbijacie piłeczkę w drugą stronę i dlatego jest jak jest.
mamut55

-#USER

Imie: Kamil
Auto: Opel Astra
Silnik: x14xe i c18xe
Pojemność: 1.4 i 1.8
Telefon: 503 489 718

Postprzez Luis » 10 września 2017, 20:01

Marchew, powiedz w końcu konkretnie jak jest, a jak powinno być wg Ciebie i ludzi, z którymi masz kontakt.
Twoja wypowiedź jest równie merytoryczna jak ówczesne wypowiedzi polityków: Przez ostatnie 8 lat było źle, teraz jest dobrze. Analogicznie do Ciebie: Kiedyś było dobrze, teraz jest źle. Wy nic z tym nie robicie, więc jest jak jest... Typowa demagogia...
Powiedz, czego att nie robi jak powinno? Co musi zrobić, żeby było lepiej??
Uchylę rąbka tajemnicy, ale mi tez wiele rzeczy nie pasuje. Ale po to jest odpowiedni temat na forum i odpowiednia grupa dyskusyjna MT na forum i niekiedy lecą zdrowe kur.y. Każdy angażuje się na ile może, czasami na ile chce, ale powiem, że ATT to dla mnie coś szczególnego, bo dzięki temu poznałem mega fajnych ludzi.
Odniosę się do umierania życia forumowego, ale niestety, taki mamy klimat. Wiele razy zostało powiedziane, że media społecznościowe zabijają fora. Stara gwardia (czyt. p. Kamil Markiewicz sprzedaje swoje gsi, po czym nie kupuje następcy) odchodzi, młodych nie widać, bo wolą kupić sobie np. e46 niż inwestować w stare F. Poza tym mają gdzieś przeszukiwanie forów, gdy mają możliwość zapytać o dany problem na facebooku, po czym za 20 minut mają 50 odpowiedzi... Tymczasem Astry G, H itd. mają też swoje kluby.
Lata mijają, kolejne generacje astry idą do fabryki polsilvera, ludziom zmieniają się priorytety, następców brak...
Wg mnie ATT czekają dwie drogi, obie niezbyt optymistyczne...
Co do umierania życia forumowego w kontekście ślubu Bartka. Kilka postów wyżej Dudek (czyt. stara gwardia) wskazał sedno sprawy. Ja o akcji wiedziałem, poinformowałem ile osób mogłem, a sam nie mogłem być, chociaż miałem 150 km...
Nie wiem dlaczego, ale przypomniały mi się słowa prezydenta USA JFK: Nie pytaj, co kraj może zrobić dla Ciebie, zapytaj, co Ty możesz zrobić dla kraju :)
Luis

Klubowicz

Województwo: Podlaskie
Imie: Łukasz
Numer klubowy: K030
Auto: Astra F
Silnik: c16nz
Pojemność: 1598 cm3
Telefon: 509788227

Postprzez MatiJuve » 11 września 2017, 06:20

Tak jest, zróbmy lepiej spota :D
MatiJuve

-#USER

Imie: Mati
Numer klubowy: K019
Auto: H GTC i Viki GTS
Silnik: z16xep
Pojemność: 1.6 i 3.2

Postprzez MatiJuve » 18 września 2017, 21:13

No i wiedzialem, klocic sie to tak a na spota to nikt :P
MatiJuve

-#USER

Postprzez Abarth » 18 września 2017, 21:38

Trzeba by jakiegos spota zrobić chociaz jednego w tym roku, ale ustalic juz termin miesiac wczesniej zeby jak najwiecej ludzi przyjechało i starej ekipy :564:
Abarth

-#USER

Imie: Paweł
Numer klubowy: K003
Auto: Astra F GSi
Silnik: Z32SE
Pojemność: 3,2

Postprzez Piotr_Wu » 18 września 2017, 21:58

Jak coś napiszcie do mnie pw z terminem lub zadzwońcie. Nie obiecuję, ale może... w każdym razie chętnie sobie wycieczkę zrobię :564:
Piotr_Wu

-#USER

Imie: Wu
Auto: Astra G, Cee'd ED
Silnik: x18xe1, D4FB
Pojemność: 1796, 1582

Postprzez damian92 » 19 września 2017, 22:30

no to panowie kiedy ?? :D
damian92

-#USER

Postprzez Minos » 20 września 2017, 10:27

24.09 Opel Rush Katowice Auchan trasa Reńców godzina 16
https://web.facebook.com/events/360481091068560/
Minos

-#USER

Imie: Karol
Auto: AG OPC1
Silnik: x20xer
Pojemność: 2,0

Postprzez MatiJuve » 25 września 2017, 18:11

To kiedy ten spot, data, sa jacys chetni tak jak to bylo zawsze na silesi w kato ?
MatiJuve

-#USER

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty Regionalne