Zaloguj    Zarejestruj

Spot ŚLĄSK

Spotkania Klubowe w ramach cyklicznych, regionalnych spotów

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: Spot ŚLĄSK

Postprzez MatiJuve » 12 sierpnia 2017, 20:44

Ło Pany teraz dopiero czytam, ktos tu jeszcze zaglada ??? Przeca spota dwa lata dobre juz nie bylo jak nie dluzej ;)

Tu juz nie ma nic i nie bedzie chyba... Watpie czy ktos to przeczytal jeszcze przed tym slubem. Nie te czasy juz.

p.s. jakby nie Pawel i Kamil to bym sie teraz dowiedzial dopiero o tym slubie
MatiJuve

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Mati
Numer klubowy: K019
Auto: H GTC i Viki GTS
Silnik: z16xep
Pojemność: 1.6 i 3.2

Postprzez AndziA » 13 sierpnia 2017, 11:36

To może dodam swoje trzy grosze... Nikt oficjalnie do Zarządu i MT nie napisał z prośbą przekazania ludziom info. Sama dowiedziałam się z fb jak Latino wstawił zdjęcia... Nikt do łódzkiego nawet nie zadzwonił, a prawdopodobnie byśmy przyjechali.

Jak zwykle na temat klubu maja najwięcej do powiedzenia ludzie którzy na zloty nie jeżdżą i mówią tylko o swoich domyslach. Kółko wzajemnej adoracji? Czy moja winą jest to że tylko Ci ludzie których dobrze znam chcą jeszcze tu cokolwiek robić?... Co wyście dołożyli od siebie do tego klubu przez ostatnie lata? Nic. Więc po co bijecie pianę?
AndziA

Zarząd

Województwo: Łódzkie
Imie: Anna
Numer klubowy: K033
Auto: Astra H Irmscher
Silnik: Z17DTH
Pojemność: 1686 cm3
Telefon: 506 560 306

Postprzez Piotr_Wu » 13 sierpnia 2017, 11:42

Nikt do łódzkiego nawet nie zadzwonił, a prawdopodobnie byśmy przyjechali.

Zadzwonił i tu moja wina, że nie przekazałem za daleko, tzn. wykonałem tylko jeden tel. dalej i na więcej po prostu nie starczyło czasu w pracy. Jeszcze tego samego dnia dowiedziałem się, że mogę mieć pierwsze wakacje od 5 lat i to za darmo, więc ślub Bartka kompletnie wyleciał mi z głowy.
Piotr_Wu

-#USER

Imie: Wu
Auto: Astra G, Cee'd ED
Silnik: x18xe1, D4FB
Pojemność: 1796, 1582

Postprzez KaMYk » 14 sierpnia 2017, 08:15

Latino napisał(a):Na koniec to już nie jest att które znam.

A zastanawiałeś się dlaczego? Może problem nie leży w tym, że nowa ekipa potrafi się bawić, a w tym, że stara ekipa nie chce tego zaakceptować?

Generalnie obserwując powszechne zjawisko zamierania klubów motoryzacyjnych na bazie forum to uważam, że ta nowa ekipa i tak robi co może, aby ATT przetrwało.
Zobacz co jest na AKP, AGC, AHC. Na AGC też organizację przejęła nowa ekipa, bo starej ekipie już się nie chce.

Teraz w modzie są ruchy motoryzacyjne skupiane na facebooku: OWLA, Opel Rush, Motohusaria i inne

Przykład klubu insignia, forum i klub garstka ludzi, na zlot przyjeżdża kilkanaście osób (krajowy zlot klubu insignia)
Na FB Veron założył stronę insignia porady ... kilka tysięcy użytkowników, co prawda zlotów jeszcze nie robi, ale jak by zorganizował, to więcej pewnie zbierze chętnych niż z forum insigni.

Teraz jest pokolenie FB, forum i kluby w formie znanej przed 10 laty są skazane na zagładę własnie z tych dwóch wyżej napisanych powodów, czyli:
1. moda na ruch poprzez FB (pokolenie FB)
2. starym ekipom się nie chce (działać i akceptować zmian)

Także zamiast narzekać jaka to umieralnia to trzeba dołączyć się do zabawy.
Przykład:
ostatni zlot ATT, wspólne zabawy w altanie, muzyka, tańce, bimber na stole dla każdego, a kogo zabrakło: starej ekipy ze Śląska z Karolem na czele, przyszli, popatrzyli trochę postali i poszli do domku.

Karol, przepraszam, że Cię poruszyłem, ale tak było. Brakowało nam Was w czasie tej wspólnej zabawy.

To tyle ode mnie, tego z nowej ekipy :) Pozdrawiam.
KaMYk

Klubowicz

Województwo: Mazowieckie
Imie: Krzysztof
Numer klubowy: K056
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Pojemność: 2.0 CDTI
Telefon: 691999765

Postprzez MatiJuve » 14 sierpnia 2017, 09:41

KaMYk ale ze Śląska byl chyba tylko Karol i Palque?
Jakos to się u nas wykruszylo, auta sprzedane, rodziny powiększone, jednym sie znudzilo i nawet ciężko spota zrobic od lat a co dopiero ogólnopolski...
Chociaż, na wszystko moda wraca :P
MatiJuve

-#USER

Postprzez KaMYk » 14 sierpnia 2017, 10:38

MatiJuve napisał(a):auta sprzedane, rodziny powiększone, jednym sie znudzilo i nawet ciężko spota zrobic od lat

ująłeś samo sedno sprawy, dlaczego kluby się zmniejszają, to jest prawdziwa przyczyna, a nie działania Zarządów. Zarząd klubu to my, co my zrobimy, gdzie pojedziemy, jak się bawimy to od tego zależy czy to będzie klub, czy nie.
Formalny Zarząd tylko zapieprza jak dziki wół, aby to wszystko nam umożliwić.
Niestety, większość nie chce z tego skorzystać, a brak zainteresowania tłumaczy na sobie dogodny sposób.

Gorek i GoKarol przekonali się nie raz, nie dwa jaka wdzięczność tkwi w narodzie.
Pamiętam, jak były wpisy na tym forum typu: a co się dzieje z pieniędzy ze skłądek?
Chłopaki się musieli tłumaczyć, ile dołożyli w roku z własnej kasy do klubu.

Klub jest otwarty dla wszystkich, z drugiej strony nie stanowi obozu zamkniętego.
Jak komuś się naprzykrzyło jeździć, być w klubie to spojrzeć prawdzie w oczy i się wypisać, a nie psioczyć na cały świat, że mi się nie chce.
Z drugiej strony wszystko idzie na przód, świat i otoczenie się zmienia i zamiast tkwić w starych przyzwyczajeniach otworzyć się na nowość, wpuścić powiew świeżości do klubu.

Pamiętajmy o jednym, Opel nie był i nie będzie autem przyciągającym młodych chłopaków, poza ceną modelu F czy G nie wygra z BMW, Audi, Hondą.
KaMYk

Klubowicz

Postprzez MatiJuve » 14 sierpnia 2017, 11:13

KaMYk napisał(a):BMW, Audi, Hondą.

Musze wygooglowac bo nie wiem o czym piszesz :D
MatiJuve

-#USER

Postprzez Piotr_Wu » 14 sierpnia 2017, 13:20

Może problem nie leży w tym, że nowa ekipa potrafi się bawić, a w tym, że stara ekipa nie chce tego zaakceptować?

ostatni zlot ATT, wspólne zabawy w altanie, muzyka, tańce, bimber na stole dla każdego, a kogo zabrakło: starej ekipy ze Śląska z Karolem na czele, przyszli, popatrzyli trochę postali i poszli do domku.

Ja od siebie tylko powiem, że mnie takie coś nie bawi. Więc mam na siłę siedzieć przy głośnej muzyce, którą wyłączam za każdym razem, kiedy słyszę w radio lub TV? Każdy ma swoją definicję zabawy. Ja najlepiej bawię się podczas rozmów (niekoniecznie przy %), wspólnych żartów ze wszystkiego wokół, również z siebie. Tego niestety nie da się robić, kiedy muzyka jest tak głośna, że siedząc 1 metr od siebie nie da się wymienić 2 zdań.
Są osoby, które wolą taką zabawę? OK, ja to szanuję, nikomu przecież muzyki nie chciałem zmieniać na taką która mi pasuje, nikogo nie uciszałem. Po prostu po krótkich 2-3 pobytach na "sali zabaw" oddaliłem się w poszukiwaniu tego, co dla mnie jest bliższe. Więc skoro ja szanuję sposób zabawy innych uczestników zlotu, oczekuję tego samego z drugiej strony przez niepróbowanie uszczęśliwiania mnie na siłę.
Ale to wszystko wynika też z faktu tej zmiany pokoleniowo-facebookowej, którą opisałeś. Stara ekipa wolała zrobić ognisko (nie zawsze wychodziło), grill, obejście po wszystkich domkach na ośrodku, pójść przez 500 m ciemnego lasu nad zalew i zgubić się w drodze (Borki) niż skupić się wokół muzyki. Zmiany, zmiany, zmiany... nic się na to nie poradzi ;)

A co do zmiany auta, to chyba już udowodniłem, że nawet jeżdżąc ruskim wynalazkiem lub koreańcem da się na zlot przyjechać :D
Piotr_Wu

-#USER

Imie: Wu
Auto: Astra G, Cee'd ED
Silnik: x18xe1, D4FB
Pojemność: 1796, 1582

Postprzez KaMYk » 15 sierpnia 2017, 11:56

Piotr_Wu, ale Ty przynajmniej byłeś :)
wiadomo, formę zabawy każdy dobiera do swoich upodobań, ale byłeś i to się liczy :564:
KaMYk

Klubowicz

Postprzez boombel » 16 sierpnia 2017, 22:18

Piotr_Wu napisał(a):pójść przez 500 m ciemnego lasu nad zalew i zgubić się w drodze (Borki) niż skupić się wokół muzyki

To były piękne czasy :D :D :D Co jak co ale Borki miały swój niepowtarzalny klimat
boombel

-#USER

Postprzez Latino » 17 sierpnia 2017, 08:33

Haha, nie wiedziałem z, że trzeba pisać petycję do zarządu w takich sprawach dobre, naprawdę dobre. To co zarząd teraz decyduje o różnych wspólnych wyjazdach,zejdźcie na ziemię. Wydawało mi się, że jeśli rozmawiam telefonicznie z Babiakiem miesiąc przed weselem to będzie ok. Adam stwierdził, że napisze do innych z którymi ma kontakt to, że informacja nie doszła do Was, to dziwne. Jak widać Adam poleciał sobie w chu... Trudno miało to być po cichu załatwione i na forum, żeby Bartek nie widział. Jak widać przekaż informacji jest mega szybki jak bezprzewodowe lte.
Latino

-#USER

Imie: Marek
Auto: Astra GSI
Silnik: 2 x C20XE,c18xe
Pojemność: 2000
Telefon: dla wybranych

Postprzez Adam91 » 17 sierpnia 2017, 21:57

Marek, jaką znowu petycję, o czym Ty w ogóle mówisz?? Skąd w ogóle taka implikacja?
Zacytuję KaMYka:

KaMYk napisał(a):Zarząd klubu to my, co my zrobimy, gdzie pojedziemy, jak się bawimy to od tego zależy czy to będzie klub, czy nie.

To ludzie tworzą ten klub a nie Zarząd i ModTeam. Było to wałkowane rok w rok od kiedy pamiętam.

Co do przekazania informacji to fakt, biję się w cyc i przyznaję że zje**łem. Miałem wtedy 15 rzeczy naraz do roboty i zwyczajnie wypadło mi to z głowy, informacja nie poszła dalej i u mnie trybik stanął.
Ze swojej strony najserdeczniej Cię przepraszam. Moja wina, masz prawo być zły, jak macie kogoś j**ać to wyłącznie mnie. Niestety nie odwrócę tego co się stało ale sytuacje były jakie były i niestety.

Pozwolę się jednak jeszcze odnieść do dwóch rzeczy, nie obrażając nikogo oczywiście:

Latino napisał(a):Trudno miało to być po cichu załatwione i na forum, żeby Bartek nie widział.

Skoro miał nie wiedzieć to po ki grzyb w tym temacie poszła informacja od Abartha i późniejsza dyskusja? Wystarczyło zadzwonić, zapytać, sprawę byśmy wyjaśnili na ile się by dało.

Latino napisał(a):Umieralnia nie klub

Z całym szacunkiem bo nie chcę nikogo obrazić ale może zamiast wiecznie psioczyć stara gwardia wsiądzie w samochody i wpadnie na kolejny zlot?
Niestety ale obserwuję tendencję że od czasu zmiany Zarządu starzy wyjadacze forumowi nagle zaczęli nie szczędzić gorzkich słów na dosłownie wszystko - od bieżących spraw na forum po zlot. I najbardziej przykre jest to że są to osoby które nie pojawiają się od X zlotów...
A wiecie co z kolei jest najśmieszniejsze w tym wszystkim? Że te osoby które na zlot przyjeżdżają potrafią się tak samo bawić co roku. I nikt jakoś nie zgłasza wielkich obiekcji. Więcej, rokrocznie ze starej gwardii stawiają się Piotrek i Liroy, i zawsze widzę że dobrze się bawią.
Więc nie wiem, naprawdę jako zespół jesteśmy nagle tacy źli czy to po prostu odzywa się stara animozja pewnych osób wobec innych?

Tak jak mówię, nie mam na celu nikogo urazić, przedstawiam jedynie swój punkt widzenia.
Adam91

Administrator

Województwo: Wielkopolskie
Imie: Adam
Numer klubowy: K029
Auto: Astra G Bertone Coupe
Silnik: Z18XE
Pojemność: 1796 cm3
Telefon: 669-309-814

Postprzez Dudek » 19 sierpnia 2017, 08:10

Ze ślubem jak ze ślubem, ja po trosze rozumiem ze jechac tylko po to, by zbić piątkę z kilkoma osobami w ramach podziękowań przy kościele - moze sie nie chcieć. Dlatego tez ja nikogo z klubu nie zapraszałem na swoj ślub, bo wiedziałem jak bedzie :)

Temat samych Złotów - to juz bylo tyle razy wałkowane ;) Kiedys złoty były troche inne, bo i ludzie byli inni. Kwestia tez tego, ze ta stara gwardia na ktora sie wszyscy powołują to juz kilka Złotów widziała, na kilku była i badz co badz wszystkie te złoty, poza drobiazgami sa bardzo podobne :) Wiec w pewnych sytuacjach mając do wyboru wyjazd na wakacje z rodzina a wyjazd na zlot - wybor jest dosc oczywisty.

Sam kiedys tego nie rozumiałem, ale priorytety sie zmieniają.

A skoro sie tak powoływać na FB - grupy moze sa i liczne, ale tak zwana lojalność jest żadna. Jezeli w tych grupach bylaby jakakolwiek konieczność opłacania składek, to żaden z tych najaktywniejszych członków by tam nie siedział dłużej, tak jak chociażby ja, gdzie zaraz stuknie 10 lat odwiedzania tego miejsca ;) Wiec ja dosc sceptycznie podchodzę do FB i "licznosci" hipotetycznych Złotów organizowanych przez ta grupę. Zobaczymy ile teraz osob bedzie na opel rush - gdzie grupa bardzo aktywna, bardzo liczna, a na koniec dnia moze sie okazać, ze bedzie 50 aut :)

Niezaprzeczalne jest natomiast to, ze nie tylko fora jako kanał komunikacji sa niechętnie odwiedzane przez nowych, tak jak umarły w swoim czasie grupy dyskusyjne. Teraz jest latwiej wkleić zdjecie na FB z pytaniem ktore sie pojawiło juz 15 razy niz wejść na jakies forum i oczytać, poszukac. Takie pokolenie leniwe ;)
Dudek

Klubowicz

Postprzez Grzechu » 19 sierpnia 2017, 09:19

Co do OR to przyznam że grupa jest fajna i szybko się rozwija. Mamy swego rodzaju społeczność Ale obawiam się że za chwilę zrobi się z tego masówka jak pewnego Jutubera wyznaFcy.
Co do ich zlotu to na rozpoczęciu sezonu mieli grubo ponad 100 aut i powiem szczerze, żałuję ze nie moglem być na nim.
Grzechu

Zarząd

Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imie: Grzesiek
Numer klubowy: K050
Auto: Astra G
Silnik: Y22DTR
Pojemność: 2,2
Telefon: 725974366

Postprzez mamut55 » 20 sierpnia 2017, 18:50

Teraz w tym klubie nic nie może się obejść bez wiedzy i decyzji Zarządu.... Reszty komentować nie będę bo wolę ten czas spędzić na umawianiu się przez FB z Abarthem na wódke lub z Matim na pogaduchy przy cieście u niego na prowincji :D :rofl: A tak serio to zgadzam się z Markiem :564:
mamut55

-#USER

Imie: Kamil
Auto: Opel Astra
Silnik: x14xe i c18xe
Pojemność: 1.4 i 1.8
Telefon: 503 489 718

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty Regionalne