Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Re: Carbon Black - Pomykacz Guppy'ego

Postprzez Guppy » 31 marca 2018, 11:31

Astra poszła do lakierowania. Na początek pozbywamy się rysy, wstawiamy nowy zderzak do tyłu z Irkami. Niestety puknąłem przodem Corsę w korku i szukam belki pod zderzak, żeby to wszystko spasować. Potem wyciągamy wgniotki po gradzie i parkingach, lakierujemy maskę z dachem, reszta do polerki i zrobienia zaprawek. Lakierniczo będzie odratowany.

Z tyłu będzie ciekawiej :)
Obrazek

@Edit. Rysa znikła, lakier po polerce i chłodnica postanowiła zacząć płakać :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aktualizacja.
Tak to wygląda teraz. Wpadł wspomniany zderzak, ćwiara odratowana i jest jak fabryka. Nowa chłodnica z Nissensa, bo się Behr rozciekł, przez to wracałem z wyciekiem od kolegi lakiernika 60 km, LED'y na światła cofania z Osrama, kilka dupereli z ASO + Ramki z Kanclerza :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Guppy

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Michał
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Pojemność: 1796

Postprzez Guppy » 16 maja 2018, 17:02

W temacie długo cisza, ale w czerwcu będzie przełom, bo moje autko dostanie gwint FK i świetnie wszystkim oplowiczom znane felgi :) Pora z tego auta zrobić gruby projekt :P

Obrazek
Guppy

-#USER

Postprzez Guppy » 31 maja 2018, 22:57

OWLA, OWLA i tyle. Czas bardzo miło spędzony w doborowym gronie. Żałuję, że przyjechałem dopiero w sobotę, ale no cóż praca i mojego autka nie mieli okazji wszyscy obejrzeć, ale najważniejsze, że byłem. Grzechu i spółka oczywiście mnie jako gościa musieli wyjątkowo potraktować i mój kubeczek był bardzo hmm... no miał kopa :P Jeszcze raz dzięki za gościnę w strefie ATT, a poniżej fotki auta po dokonanych zmianach. Wpadła dość znana w środowisku felga Artec L (przód 8.5 J, tył 9.5 J). Dzięki temu heble brembo udało się wyeksponować. Każdy teraz za autem na ulicy się ogląda. Teraz tylko gwint w lipcu, bo Astra aż ryczy "meee, meeeeeeeeeeeee". Poniżej kilka fotek.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Guppy

-#USER