Zaloguj    Zarejestruj

Centkowa F'ka

Tutaj prezentujemy projekty które posiadaliśmy i którymi jeździliśmy w przeszłości

Moderatorzy: ModTeam, Zarząd

• Autor
    Wiadomość

Re: Centkowa F'ka

Postprzez Centek » 5 lutego 2018, 15:11

felek666 napisał(a):Centek, może czas na G?

Czas pokaże :)

Sylwesters7 napisał(a):Centek, aż tak źle? Bo z zewnątrz nie wyglądało to źle. Czyżby podłużnice tył?

sebo14_92 napisał(a):Dziwne. Cale auto dopiero co bylo malowane i nagle sierozpadlo ze nie ma co ratowac... Nie trzeba bylo podziobac srubokretem wczesniej?

Szczerze to po prostu stan ogólny, nie mam już do tego auta siły i tyle. Nadkola znowu wychodzą niestety i ogolnie cała buda chyba już się rozjeżdża, drzwi coraz gorzej się otwierają i zamykają :P Zderzak przód i tył do wymiany i inne pierdoły. Po prostu już nie chcę kasy więcej w fke inwestować, rozsądek wygrał. :567:

AndziA napisał(a):Centek, wielka szkoda, ale wiadomo, że do takich spraw trzeba podchodzić rozsądkowo. Masz już jakiś pomysł na następne wozidełko?

Centek napisał(a):
Z forum na pewno nie zrezygnuje, jak już astra zacznie się rozbierać to mam nadzieję pozostać przyjacielem klubu do czasu zakupu nowego nabytku

Oczywiście, status przyjaciela będziesz miał (daj znać kiedy chcesz 'przestatusowanie'). Jesli będziesz chciał to taki status może pozostać, to zależy od Ciebie. I oczywiście takim czy innym autem zawsze jestes mile widziany na zlotach!

Na następne wozidło nie ma jeszcze planu. Być może się skończy na dziobaniu Galanta :P Ale to czas pokaże. Na ogólnopolski wpadnę pewnie na jeden dzień galantem, bo na dłużej nie dam chyba rady, ale jeszcze może się to zmienić. :564:
Centek

-#USER

Województwo: Śląskie
Imie: Paweł
Numer klubowy: K051
Auto: Astra F
Silnik: c20ne
Pojemność: 2.0
Telefon: 519592528

Re: Centkowa F'ka

Postprzez Sylwesters7 » 6 lutego 2018, 08:48

Centek, miałem to samo ze swoim. Na całkowitym betonie czy nawet na podniesionym gwincie astra gubiła gemotrię tak że rozpórka weichersa nie wytrzymała i na dołku wygieło mocowania do kielichów, auto przestało się prowadzić. Po założeniu serii wszystko wróciło do normy i nawet na obniżonym zawieszeniu 60/40 nie ma tego problemu a do gwintu już się nie nadawała. No i ta ruda. U mnie to samo co roku na innym elemencie coś wychodziło a że jestem jaki jestem to dla mnie taka skaza jak choćby jeden pryszcz na dole drzwi jest nie dopuszczalny w samochodzie który ma wyglądać dobrze nie tylko na zdjęciach....

Ja na twoim miejscu szukał bym astre g bertone jeżeli chcesz zostać przy oplach a nie wydać dużo kasy. Coś troche nowszego to viki c a jak nie to zmień markę ale kwestia czym się będziesz kierował.
Sylwesters7

ModTeam

Województwo: Lubelskie
Imie: Sylwester
Numer klubowy: K047
Auto: Seat Leon
Silnik: BWJ
Pojemność: 2000
Telefon: 693 241 000

Poprzednia strona

Powrót do Zakończone projekty