Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Re: funkcja SPORT i system IDS+

Postprzez raval » 15 stycznia 2011, 12:55

dzięki, będę tak musiał zrobić. Nie zapala mi się kontrolka IDS podczas rozruchu. Jak wcisnę przycisk SPORT i przytrzymam to tak jak ktoś pisał wcześniej wyłączam ESP. czy drogie są amortyzatory z tą funkcją IDS?
raval

-#USER

Postprzez aster22 » 20 stycznia 2011, 18:03

Nie masz ids po prostu w swoim aucie,ja mam z20ler,i jak zapale zaplon to zapala sie ids na desce i gasnie.i po wlaczeniu guzika sport samochod robi sie bardzo sztywny,czulszy uklad kierowniczy i reakcja na gaz,a tak jak pisze kolega WOZNY83 nie ma czegos takiego,zeby guzik mial jakas czerwona kontrolke,pierwsze slysze,no i nie wiem czy w 1.7 silniku bylo ids,ale moze sie myle,u mnie naciskam guzik sport pojawia sie zolta kontrolka,auto jest sztywne i zasuwa,na niemieckiej fakturze zakupu mam ids plus,nie mam zadnej czerwonej kontrolki :564:
aster22

-#USER

Postprzez raval » 20 stycznia 2011, 19:31

nie mowie, że mam IDS, pytam tylko czy to możliwe, że ma się funcję SPORT bez IDS?? bo przycisk sport jest u mnie w aucie.
raval

-#USER

Postprzez Maniś » 20 stycznia 2011, 19:52

raval, inaczej to wszyscy zrozumieli :P
Odpowiedz ta konkretne pytanie brzmi: TAK masz SPORT bez IDS. Jak wciśniesz sport to auto szybko reaguje na gaz i ukłąd kierowniczy jest czuły. Fajnie się jeżdzi na tym.

P.S U nas w Astrze też jest SPORT bez IDS+
Pozdro :564:
Maniś

-#USER

Postprzez Eryk » 4 października 2011, 20:30

Odgrzeje kotleta i zapytam, czy po numerze vin można dojść, czy jest ids+, czy tylko sport bez IDSu. Kabelków nie mogę sprawdzić, bo auto nie stoi u mnie, a muszę kupić kolumne McPersona
Eryk

-#USER

Postprzez wozny83 » 4 października 2011, 21:15

łatwo zobaczyć czy ma się się idś+ przy zawieszeniu. Otwórz maskę i jesli masz wtyczki przy kielichach amorków to masz usztywnione zawieszenie też a jesli nie ma nić to znaczy, że masz sporta co zmienia właściwości przepustnicy i usztywnia trochę kierownice i to tyle :)
wozny83

-#USER

Powrót do Zawieszenie i Układ kierowniczy