Zaloguj    Zarejestruj
  • Autor
    Wiadomość

Bilstein B12 Pro Kit ?

Postprzez jarzomb92 » 4 marca 2018, 02:15

Cześć,

Jak w tytule, chciałbym zasięgnąć opini/porady na temat zawieszenia Bilsteina&Eibach B12 Pro kit.
Obecnie mam na liczniku 271k przebiegu i uszkodzony lewy przedni amortyzator, dlatego zastanawiam się nad wymianą całości na Pro Kit.
Czy ktoś już miał okazje zakładać u siebie lub czytać opinie na temat tego zawieszenia ? Na zagranicznych forach nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi..
Przy moim obecnym setupie auto jest maksymalnie utwardzone(IDS+) i zachowuje się jak skacząca piłeczka ;/
Asterix obecnie stoi na 17'/55 zima, lato 19'/35..
jarzomb92

-#USER

Województwo: Mazowieckie
Imie: Artur
Auto: Astra H OPC
Silnik: Z20LEH
Pojemność: 2.0

Re: Bilstein B12 Pro Kit ?

Postprzez Ventura » 4 marca 2018, 11:05

Osobiście nie mam tego kitu, ale znam osoby, które go posiadają i są zadowolone. Poza tym pamiętaj, że dla każdego co innego znaczy "twardy/miękki" więc to będą subiektywne opinie. Tak jak przeczytasz, że TA-Technix jest komfortowy :573:

Osobiście jestem pewien, że zakładając ten kit będziesz zadowolony. Na pewno nie będzie betonu, który przynosi więcej szkód niż pożytku i nie ma nic wspólnego z jakością.
Ventura

Klubowicz

Re: Bilstein B12 Pro Kit ?

Postprzez jarzomb92 » 4 marca 2018, 17:25

OK, dzięki za opinię. Na pewno wezmę ją pod uwagę. A orientujesz sie czy bd różnica wysokości w stosunku do ori zawieszenia ? :) Chciałbym, żeby zostało tak samo lub ciut niżej.
jarzomb92

-#USER

Województwo: Mazowieckie
Imie: Artur
Auto: Astra H OPC
Silnik: Z20LEH
Pojemność: 2.0

Powrót do Zawieszenie i Układ kierowniczy