...::: Astra Tuning Team :::...
Forum klubu Astra Tuning Team

Pozosta貫 modyfikacje - jak cofn望 przebieg??

Paula - 12 Listopad 2005, 12:29
Temat postu: jak cofn望 przebieg??
witam. jak zmienia豉m podswietlenie zegar闚 chcia豉m cofn望 przebieg, ale SIE NIE DA!!! w Bmw by這 prosto, a tutaj nie da rady. moze kto z was cofa?? jak tak to dajcie zna jak. pozdro :)
hans - 12 Listopad 2005, 14:22

to proste je寮zij do ty逝 to ci sie licznik cofnie :D :P :razz: :D
Michaello84 - 12 Listopad 2005, 20:14
Temat postu: Re: jak cofn望 przebieg??
Paula napisa/a:
witam. jak zmienia豉m podswietlenie zegar闚 chcia豉m cofn望 przebieg, ale SIE NIE DA!!! w Bmw by這 prosto, a tutaj nie da rady. moze kto z was cofa?? jak tak to dajcie zna jak. pozdro :)

ja nawet jak bym wiedzia to bym nie powiedzia, bo cofanie licznika uwa瘸m za wielkie sku***sy雟two... sorry, 瞠 tak dosadnie, ale nie toleruj tego... nawet je郵i kto m闚i, 瞠 dla siebie to i tak kiedy sprzedaje samoch鏚 i nie b璠zie wtedy ustawia na wi瘯szy...?

Paula - 13 Listopad 2005, 11:03

hans napisa/a:
to proste je寮zij do ty逝 to ci sie licznik cofnie :D :P :razz: :D

hahaa ale smieszne wiesz

AVECEZARY - 13 Listopad 2005, 11:30

ja sobie ustawilem na 00000km.
ale niepowiem jak bo tego sie niepowinno robic pozatym i tak niewieze sprzedajacym

Kawowy - 13 Listopad 2005, 14:03

Co za ludzie. Paula ja bym Ci powiedzia, ale nie wiem jak. Chyba 瞠 wpadniesz do mnie to popracujemy nad tym razem :D ;) Nocleg i wy篡wienie gratis :D
Bizo - 13 Listopad 2005, 19:54

w astrze czy kadecie to prosta sprawa, kilometromierz jest analogowy, to sie robi domowym sposobem ze sladow nawet nie bedzie:) tylko nie wszyscy wiedza jak sie do tego zabrac :) i niech lepiej tak zostanie, poza tym to jest nielegalne wiec nie mozna o tym tutaj gadac
Luki_Astra - 13 Listopad 2005, 22:18

NIe chce sie wtracac do rozmowy ale ten temat nie pasuje zbytnio do tego dzia逝. Bo sa to swapy i mody samochodu podnoszace jego walotry trakcyjne a ten temat nadaje sie do innego dzia逝. Ale to tylko moja opinia
Julka - 13 Listopad 2005, 22:41

a mo瞠 kto wpadnie na pomys zeby za這篡 temat "jak przebic numery VIN ??" ...
Meecowhy - 14 Listopad 2005, 00:06

zmiana stanu wskazania licznika jest calkowicie legalna - jedynie przekazywanie falszywej inforamcji przy sprzedarzy auta jest przestepstwem ... :D
zawsze milej sie patrzy na wsazowke predkosciomerza... krecaca sie wok鏊 075 000 a nizeli 370 000 :p

Julka - 14 Listopad 2005, 08:53

Meecowhy napisa/a:
jest calkowicie legalna

Dziwi sie po prostu niekt鏎ym, jak mog tak mysle. Drogi Meecowhy'u je郵i co jest LEGALNE, to znaczy od razu ze to jest UCZCIWE?? W豉郾ie od takiego podej軼ia bior si wszelkie przekr皻y.

Mam nadzieje 瞠 nie bedziemy na forum popiera takiego dzia豉nia, dla mnie to jest OSZUSTWO i tyle.

[ Dodano: 2005-11-14, 08:54 ]
Poza tym uwa瘸m 瞠 Mod powinien zamkn望 temat, ale to moje zdanie.

Meecowhy - 14 Listopad 2005, 10:51

Julka napisa/a:
Meecowhy napisa/a:
jest calkowicie legalna

Dziwi sie po prostu niekt鏎ym, jak mog tak mysle. Drogi Meecowhy'u je郵i co jest LEGALNE, to znaczy od razu ze to jest UCZCIWE?? W豉郾ie od takiego podej軼ia bior si wszelkie przekr皻y.

Mam nadzieje 瞠 nie bedziemy na forum popiera takiego dzia豉nia, dla mnie to jest OSZUSTWO i tyle.

[ Dodano: 2005-11-14, 08:54 ]
Poza tym uwa瘸m 瞠 Mod powinien zamkn望 temat, ale to moje zdanie.

Sluchajcie to powinien byc kraj liberalny .... w jakis sposob... wiec nic zamykac nie trzeba....
Sam nie uwazam zeby cofanie bylo uczciwe - bo takim nie jest - i o tym mowi prawo .... ja mowie ze dla samego siebie prawo zezwala na to .... ja nie popieram .... mialem clio z przbiegiem rzedu 200 000 i nie cofnalem go i sprzedalem auto.... :d bez problemu....

Kawowy - 14 Listopad 2005, 11:25

Moim zdaniem wiedzie nie jest przest瘼stwem. Przest瘼stwem jest wcielanie w 篡cie. A czy kole瘸nka Paula b璠zie cofa liczniki i sprzedawa auta, to ju tylko i wy陰cznie jej moralny dylemat. W ka盥ym razie ATT NIE POPIERA TAKIEGO PROCEDERU. W zwi您ku z powy窺zym, uwa瘸m 瞠 nie ma potrzeby zamykania tematu. Wszystkie posty poni瞠j tego, b璠 kasowane je郵i nie b璠 mia造 zwi您ku z tematem. Koniec OT
Paula - 16 Listopad 2005, 12:50

JA NIE SPRZEDAM GSIACZKA :( nie ma takiej mozliwo軼i!! a o tym przebiegu to chcia豉bym tylko wiedzie. ale macie problem. ja mysla豉m ze tak jak na kazdym forum ka盥y sobie pomaga i jezeli kto zna odpowiedz na pytanie innego to mu zawsze o tym powie, ale widze 瞠 chyba sobie pomyli豉m fora. przeciez to jest sprawa indywidualna kazdego czy sobie zmienia przebieg czy nie, a ja was zapytalam, bo chcialam zeby mi kto odpowiedzial, a nie 瞠by czyta ze jest nielagalne czy jakies tam jescze. :( :( :evil: :evil: dzi瘯i Kawowy za propozycje wspolnej zmiany, ale chyba za daleko od siebie mieszkamy hehehe
webster - 16 Listopad 2005, 14:35

cofanie licznikow jest nielegalne ale do przodu mozna niema takiego zakazu. aby zmienic stan licznika jest to bardzo proste >wykrecasz linke z skrzyni biegow i i wkladasz w wiertarke i na lewych obrotach jedziesz delikatnie do przodu asz niebedzie twojego wymazonego stanu pa<
Paula - 17 Listopad 2005, 18:40

heh o tym to wiem, ale zeby cofn望 np, o 100 km to trzeba z godzine siedzie z ta wiertarka przynajmniel :) ale dzi瘯i bardzo najwy瞠j mi r瘯a zdre皻wieje od jej trzymania :D
webster - 17 Listopad 2005, 19:51

witam
ale tak jest najpredzej i lepszego sposobu niema ale mozna do czegos przymocowac wairtarke
pozdrawiam

boombel - 24 Listopad 2005, 16:35

webster napisa/a:
witam
ale tak jest najpredzej i lepszego sposobu niema ale mozna do czegos przymocowac wairtarke
pozdrawiam

oj jest jest :D

pablo - 29 Listopad 2005, 23:12

wiertarka to stary temat i czasochlonny - poprostu rozbierz zegary i sama sobie ustaw ile chcesz miec

i tak ten co sie zna powie Ci prawde o aucie ...

JA ROWNIEZ TEGO NIE POPIERAM!!!!

Pietras81 - 6 Stycze 2007, 17:10

Witam wszystkich nie zgadzam sie z waszymi opiniami 瞠, to nie legalne. Ja kupi貫m sobie zegary z obrotomierzem i chcia貫m mie 瞠czywisty stan licznika wiec musia貫m go cofn望. Szuka貫m na forum a tu tylko same bzdury piszecie wiec sam pokona貫m 20000 km wci庵u 20 minut. My郵 ze szybcjej ni wiertark. Pozdrawiam

Pietras81

marekwroc - 6 Stycze 2007, 18:38

Pietras81, kopalnie potrzebuja takich jak ty :D
stitch1983wro - 6 Stycze 2007, 18:43

Cytat:
Pietras81, kopalnie potrzebuja takich jak ty :D

hahahah, dobre :D
ja tez jestem przeciwny cofaniu licznika :)
ale jak kupie viki B to ustawie sobie a 000000 :)

boombel - 6 Stycze 2007, 20:32

stitch1983wro, tylko ze w viki sam juz tego nie zrobisz ;)
stitch1983wro - 6 Stycze 2007, 20:34

boombel napisa/a:
stitch1983wro, tylko ze w viki sam juz tego nie zrobisz ;)

wiem, podjade do kolesia co naprawia ople, niech podepnie kompa i mi tak ustawi ;d

biz - 6 Stycze 2007, 23:53

Ja widzialem te programy do cofania licznikow i to ustrojstwo chodzi pod dosem i w ciagu 5sekund zmienia sie przebieg w samochodach z elektronicznym wyswietlaczem kilometrow... Niestety przebig to malo miarodajne kryterium oceny samochodu ktory kupujemy :/
Joszi - 7 Stycze 2007, 01:14

do tego cofaj ten przebieg przez z陰cze diagnostyczne :/ ju lepiej jak by造 stare liczniki bo trzeba by這 si bardziej nam璚zy 瞠by je cofn望 a teraz przez to wi瘯szo嗆 aut z zagranicy od handlarzy ma cofni皻e liczniki
Scooby - 7 Stycze 2007, 12:18

Pietras jak to zrobileskoro reszta bzdury pisze? Moj kumpel w 124 zmienial tarcze zegarow i tak pokombinowal ze jak zalozyl licznik to juz mu nie kreci do brzodu ani do tyl:D i stanol na 240tys:D a pomysl z wiertarka to dziwny bo jak odkrece linke to pozniej ja ustawic zeby sprzglo dobrze lapalo to trzeba sie chyba troszke nameczyc? ale moge latwo rozebrac zegary i cofnoc licznik? a moze ktos da zdjecia i opis krok po korku? bo rbi sie ciekawy temat:d
Zb鎩 - 13 Luty 2007, 16:02

Jemu chodzi這 o link od pretko軼iomierza:)
Scooby - 13 Luty 2007, 18:52

No dobra a moze ktos napisac czy cofal licznik i jak to zrobi??
artekb-20 - 14 Luty 2007, 17:51

Witam Pewnie ze wiem jak to sie robi jestem w to obeznany zmienialem w astrze vectrze i corsie robi sie to bardzo prosto choc pamietaj jest to nielegalne odkrec wsztykie sruby z kokpitu ktore sa od tego by dostac sie do zegarow jak zuz to zrobisz wyjmij linke ncisnij wystajaca dzwignie i wysun linke nastepnie wyjmij dwie kostki ktore wchodza w zegary i masz je na wierzchu zdejmij szybke a nastepnie pod tarcza prwdkoci po lewej stronie jest taka zembatka ktora obraca sie na slimaku musisz ja zdjac lub zsunac by krecic licznikiem teraz wyjmij obramowke plastikowa ktora jest wkolo licznika ona jest n male zatrzasji cztery i wez plaski maly srubokret przy kazdej cyferce po prawej stronie sa zobki wloz medzy nie ten sruokret i pchaj w dul lub w gore zalezy ile chcesz mniec na liczniku jest to proste pozniej wloz spowrtem ta zembatke z boku po lewej stronie bo nie bedzie ci sie obracal i to caly pic jak to zrobic podrawiam
Nikodem-D - 15 Luty 2007, 12:49

artekb-20 napisa/a:
Witam Pewnie ze wiem jak to sie robi jestem w to obeznany zmienialem w astrze vectrze i corsie robi sie to bardzo prosto choc pamietaj jest to nielegalne odkrec wsztykie sruby z kokpitu ktore sa od tego by dostac sie do zegarow jak zuz to zrobisz wyjmij linke ncisnij wystajaca dzwignie i wysun linke nastepnie wyjmij dwie kostki ktore wchodza w zegary i masz je na wierzchu zdejmij szybke a nastepnie pod tarcza prwdkoci po lewej stronie jest taka zembatka ktora obraca sie na slimaku musisz ja zdjac lub zsunac by krecic licznikiem teraz wyjmij obramowke plastikowa ktora jest wkolo licznika ona jest n male zatrzasji cztery i wez plaski maly srubokret przy kazdej cyferce po prawej stronie sa zobki wloz medzy nie ten sruokret i pchaj w dul lub w gore zalezy ile chcesz mniec na liczniku jest to proste pozniej wloz spowrtem ta zembatke z boku po lewej stronie bo nie bedzie ci sie obracal i to caly pic jak to zrobic podrawiam

to ju teraz wszyscy wiedz, 瞠by od Ciebie nie kupowa samochodu.

artekb-20 - 15 Luty 2007, 17:23

No widzisz a tu sie mylisz bo w moim aucie byl cofniety juz licznik jak go kupi貫m i robi貫m to by go dac do przodu z 140000 na 170000 to jego przebieg a cofanie robi sie tak samo pozdrawiam

P.S ja nie sprzedaje auta wiec sie nie martwie

Astrix - 15 Luty 2007, 18:56

[quote="artekb-20"]byl cofniety juz licznik jak go kupi貫m i robi貫m to by go dac do przodu z 140000 na 170000 to jego przebieg [/quote]
hehe niez造 kit:D sk康 mog貫 wiedzie, 瞠 twoje autko ma cofni皻y licznik i o ile???
mo瞠 powiesz, 瞠 Ci si sprzedaj帷y przyzna :566:

GOREK - 15 Luty 2007, 18:58

Koniec k堯tni, co, kto i dlaczego !!!!!!!!!!
KRzYzAk - 15 Luty 2007, 23:29

Wszyscy pisza o cofaniu a ja swoimi czasy z ojcem jak sprowadzalismy bryki to musielismy dokrecac bo jak auto mialo mniej jak 200 tys na liczniku to sie czepiali ze za tanie :D i sie podpisnalo liczniki pod silnik el. i chodzilo to 2-3 noce :D
stefdeath - 16 Luty 2007, 07:57

KRzYzAk napisa/a:
Wszyscy pisza o cofaniu a ja swoimi czasy z ojcem jak sprowadzalismy bryki to musielismy dokrecac bo jak auto mialo mniej jak 200 tys na liczniku to sie czepiali ze za tanie :D i sie podpisnalo liczniki pod silnik el. i chodzilo to 2-3 noce :D

to nie lepiej by這 podnie嗆 cene ? :D

KRzYzAk - 16 Luty 2007, 12:44

to byly takie czasy ze sprawdzali wszystko dokladnie juz nie pamietal ale duzo bym zaplacil wiecej podatkow vatow i innych badziewi:D (poczatki sprowadzania 1990 rok :D )
radkowski92 - 16 Luty 2007, 18:19

artekb-20 napisa/a:

hehe a ja dzisiaj tez sobie cofnelem tylko troche prosciej.... nie wyciagalem tej trybki o ktorej mowisz.... poprostu wzialem srubokret i odrazu cofnelem z 200 00o na 100 000....

Scooby - 16 Luty 2007, 23:06

radkowski92 zrobiles tak samo jak on tylko nie wyciagales tego trybu? kurcze cofajac licznik mozna 豉dnie popsuc zegary np. ze predkosci wog鏊e nie bedzie pokazywa?? ja sie pobawie na wiosene bo teraz jest za zimno no ale piszcie dok豉dniej jak to robicie:pp bo jestem zielony:Da cofnoc bym chial zeby robic przed kumplami furore ze mam dobre auto bo ma bardzo malutki przebieg:D np 118tys:D
KRzYzAk - 17 Luty 2007, 00:13

ehh i kup w polsce auto :| ja tam handluje autami i owszem keidys zdazylo mi sie ze cofnolem licznik ale teraz mam wyrobiona taka opinie ze jak u mnie jest 150 tysiecy to tak faktycznie jest jak jest 250 tysiecy to tez tak jest i dlatego odemnie ludzie kupuja auta i to zazwyczaj juz stali klijeci.
Nie rozumiem po co cofac licznik :| dla wlasnej satysfakcji :| Cos mi sie zdaje ze to jest tak jak z tuningiem jak jest glosno huczy buczy i najpierw slychac poptem widac tzn ze uauto ma minimum 30 koni wiecej :P
Nie wiem jak reszta forum ale ja jestem za zamknieciem tego tematu a najlepiej wykasowaniem bo niecierpie oszustow :569:

cieniassss - 17 Luty 2007, 00:18

ja my郵a貫m jak tu w troche kilometr闚 doda do licznika, bo nikt mi w przebieg nie wierzy mam 109tys km w 15 lat, z czego 29 tys w ostatnie dwa lata :D
Scooby - 18 Luty 2007, 22:16

oja to 豉dnu masz przebieg, ja na wiosne sie pobawie, i cofam dla wlasnej satysfakcji, auta nie sprzedaje bo dopiero co kupilem.(moze ktos napisac ze i tak kiedys bede sprzedawa) no fakt ale teraz z czystym sumieniem nie mysle o tym zeby poprostu lepiej go sprzedac tylko dla Satysfakcji!!!
Michaello84 - 18 Luty 2007, 22:32

Scooby napisa/a:
zeby robic przed kumplami furore

sorry, ale ta wypowied nie wyrabia dobrej opinii o Tobie.
Pierwsze co mi si nasuwa na my郵 to FESTYNIARZ albo POZER. Nie obra si, ale chcesz szpanowa przed kole磬ami 瞠 masz dobre auto (z tego wniosek 瞠 Twoje nie jest dobre). Chcesz mie dobre auto to kup. I co? My郵isz 瞠 dzi瘯i temu b璠 Ci bardziej lubi? Albo 瞠 b璠 mieli kisiel w majtkach bo Ty masz ma造 przebieg? Dla mnie PRAWDZIWYM, POZYTYWNYM SZPANEM jest mie auto z przebiegiem powy瞠j 200000km ale w stanie idealnym, prawie jak nowym. Wtedy mo積a szpanowa przed kole磬ami

Scooby napisa/a:
i cofam dla wlasnej satysfakcji

a jaka jest satysfakcja z widzenia na zegarach ni窺zej liczby? Przy sprzedaniu auta powiesz 瞠 cofn掖e licznik? NIE! Czyli ukryjesz faktyczny przebieg, co jest przest瘼stwem! Poza tym tak jak ju pisa貫m. Lepiej mie auto w takim stanie 瞠by wygl康a這 na ma造 przebieg, ni sztucznie je odm豉dza...

to tyle. mo積a mnie obje盥瘸.

PS. Moja ma prawie 201000km i nigdy jej nie cofn przebiegu, nawet pomimo tego 瞠 nigdy nie zostanie sprzedana tylko do ko鎍a swoich dni zostaje w rodzinie. Jako nie potrzebuj mie ni窺zego przebiegu.

Scooby - 20 Luty 2007, 18:17

No ty nie potrzebujesz, ale inny potrzebuja i jak sie cos chce i mozna to dlaczego by nie cofnoc, i nie chodzi mi o taki dresiarski szpan przed kumplami, tylko o sam motyw "o ty cofales licznik:p " np. to jest prawie tak samo jak starzy ludzie wola cicha muzyke a mlodzi g這sno itp. to mlody cofnie liczbik bo lubi a stary nie bo to jest przestepstwo i mysli ze to mu nic nie da i ze i tak do konca swoich dni juz bedzie jezdzil.... moim zdaniem kazdy moze robic co chce ze swoim samochodem... poki co jeszcze nie cofnelem tylko zamierzam!!! teraz za zimno na majsterkowane:p
stitch1983wro - 13 Maj 2007, 17:27

odkopuje temat, wkoncu zlanazlem licznik na allegro z moim indeksem (pierwszy jaki widze odkad mam astre w dobrej cenie) :P
pytanie mam takie, moge jakos licznik kilometrow przelozyc z mojego starego bez obrotka do nowego?
albo jak mozna cofnac przebieg bez zabawy z wiertarka?
roznica jest ponad 50tys km :/

Matyjasek - 13 Maj 2007, 19:16

heh ciekawostka... sprzedaj furk i Pani, kt鏎a zamierza j kupi poprosi豉 mnie, czy jak b璠 grzeba przed sprzeda膨 (trzeba do serii wr鏂i ze wszystkim), to czy mog cofn望 "troszk" licznik hehehe to dopiero beka! ludzie cofaj 瞠by klient si nie czai, a mnie klient sam prosi, bym cofn掖 ;)
boombel - 14 Maj 2007, 08:27

stitch1983wro napisa/a:
odkopuje temat, wkoncu zlanazlem licznik na allegro z moim indeksem (pierwszy jaki widze odkad mam astre w dobrej cenie) :P
pytanie mam takie, moge jakos licznik kilometrow przelozyc z mojego starego bez obrotka do nowego?
albo jak mozna cofnac przebieg bez zabawy z wiertarka?
roznica jest ponad 50tys km :/

raz to mozesz przelozyc caly licznik predkosciomierza i km czyli ten srodkowy :)
a dwa zebyc cofnac to rozbierasz tam gdzie sa koleczka z cyferkami i je sobie przekladasz ;)

stitch1983wro - 14 Maj 2007, 23:18

ten zabieg da sie wykonac od tylu licznika czy musze zdjac wskazowki? :|
boombel - 15 Maj 2007, 14:27

stitch1983wro, niestety musisz sciagnac wskazowke zeby sie tam dostac
kemtril - 15 Lipiec 2007, 14:09

mze kto chce m鎩 kupi? autentycznie ma ok 140 tys a na blacie pokazuje 440 - kazdy kto wchodzi i patrzy na przebieg to mu slipia wychodz.
stitch1983wro - 15 Lipiec 2007, 14:14

ostatnio w galileo xxx albo galileo xxl (na pro7 chyba) pokazywali jak sie cofa przebieg w naszych licznikach :D
Lukasik - 25 Lipiec 2008, 22:57

odkopie troche temat mam teraz 94 tys a kupuje licznik z obrotomierzem kt鏎y ma 190 tys jak go cofnoc o te 100tys
wesolek - 26 Lipiec 2008, 08:21

kemtril napisa/a:
mze kto chce m鎩 kupi? autentycznie ma ok 140 tys a na blacie pokazuje 440 - kazdy kto wchodzi i patrzy na przebieg to mu slipia wychodz.

Heh 440 to juz duzo? ale mentalnosc w tej Polsce jest. Nie rozumiem ludzi nie znajacych sie na motoryzacji i jak patrza na auto z przebiegiem 220 tys to juz sie krzywia a jak jest juz 160 to juz jest git.

Znajomy sprowadza auta i mial jakis czas temu passata 1.9 TDI i mial na liczniku 196 tys z ksiazka, tydzien go sprzedawal bo ludziska chodzili i ogladali i im si enie podobal przebieg. Szafe sie przekrecilo na 160 tys i w niecale dwa dni poszedl a pasacik taki wymuskany ze az slinka lecial. Nie wiem czemu ale wszyscy mysla ze jak auto z niemiec to musi byc w super stanie i do tego maly przebied. w zasadzie to w niemcowni diesla z malym przebiegiem nie idzie wyhaczyc bo unich sie nie oplaca miec diesla ktory robi malo km rocznie bo wiekszy jest zdaje sie podatek od diesla- trzeba robic min 30 tys rocznie zeby wyjsc na swoje w stosunku do benzyniaka. Ile aut juz widzialem z kosmicznymi przebiegami( 700 tys albo i nawet 1,5 miljona km) i takich to moze i bym ni echcial ale 200-300 tys to zaden przebieg na diesla jesli jest wszysko okej z nim i jak mial dobrzego mechanika co nad nim czuwal. Ja am swoja aster teraz sprzedaje i powiem wam ze sie nawet kolega ze szkoly sredniej czai na ni bo wie ze jest wszystko zapiete na ostatni guzik. Kuzyn targa auta z calej europy i mowilem mu zeby sobie zmienil alhambre na jakiegos sharana z mniejszym przebiegiem ( zbliza mu sie na liczniku 400 tys km) i mowil mi ze bardzo ciezko jest upolowac takie auto z przebiegiem zedu 150-200 tys. To auto to w馧 roboczy i on ma jezdzic, ma na siebie zarabiac. Sam jak kupil tego seata ponad 1,5 roku temu to mial na liczniku 270 tys. a auto z 2001 roku.

kkrrystian - 13 Sierpie 2008, 16:40

a wiecie mo瞠 jak sie 軼i庵a wskaz闚ki w zegarach ?? bo kupi貫m sobie nowe tarcze i nie wiem jak mam 軼i庵n望 wskaz闚ki aby je prze這rzy
sherkhaan - 13 Sierpie 2008, 17:33

zaznaczasz po這瞠nie pocz徠kowe i podwa瘸j帷 je 軼i庵asz, tylko wa積e jest to po這瞠nie zeby p騧niej przek豉ma nie by這 ;)
dobry patent to no篡czki lekko rozchylone i wsuni皻e pod to okr庵貫 ze wskaz闚ki

ps. ale chyba w z造m temacie pytanie :P

kkrrystian - 13 Sierpie 2008, 21:44

ale nie rozumiem
wsune te no篡czki i co dalej ??

adzi - 14 Sierpie 2008, 06:30

Witam najpierw wyci庵asz te ko貫czki co wskaz闚ki podtrzymuj (wskaz闚ki opadn) wtedy trzeba zaznaczyc dok豉dnie w jakim miejscu jest wskaz闚ka bo przek豉mania b璠, potem bierzesz widelec i podwarzasz w tym okr庵造m miejscu na wsaz闚ce. Siedz do嗆 ci篹ko ale jest to wykonalne acha i ca貫 to zaznaczanie dotyczy tylko wskaz闚ek od pr璠ko軼iomierza i obrotomierza, temp. wody i poziomu paliwa nie da sie inaczej za這篡.
Pozdr.

sherkhaan - 14 Sierpie 2008, 21:06

ehh...
http://astra.autokacik.pl...egary-led2.html

chyba 豉dniej opisa si nie da :P

(ta strona to prawie jak biblia - warto zna ;) )

stonebridge69 - 26 Pa寮ziernik 2008, 12:18

Hehehehehe niezly temacik poruszyliscie ale dla mnie przestawianie licznika to najwieksza bzdura jaka mozna wymyslic.W aucie uzywanym raczej na licznik nie patrze tylko na stan ja mam nalatane ponad 270 tys u siebie a auto jest w dobrej kondycji.Sory mialem bo zegary mi padly i zmienilem.Dlatego tym co cofaja liczniki to raczki powinni powykrecac za ladowanie innych ludzi na mine.A cofanie dla wlasnej satysfakcji............o co tu w ogole chodzi?Rozpadajacego sie gruchota nie naprawimy cofajac mu przebieg.
Joszi - 26 Pa寮ziernik 2008, 16:20

Bzdura to fakt ale Sprzedaj autko co ma 270ty najechane ;) Ja mam tyle samo cho wiem 瞠 autko jest ig豉 to potencjalni kupcy widz帷y przebieg nawet nie podchodz ;)

Sam cofa nie mam zamiaru, dla mnie to bzdura. Autko mam niedu瞠j warto軼i to wola豚ym na szrot je odda

[ Dodano: 26 Pa寮ziernik 2008 ]
a wskaz闚ki najlepiej 軼i庵a widelcem :D

Grzesiek93 - 14 Kwiecie 2010, 18:11

Odgrzeje kotleta...
Temat to jeden wielki 鄉ietnik no ale do陰cze si do pytania....

Jak cofn望 licznik przebiegu w astrze f?
Jaki prosty i 豉twy spos鏏 i tak by niczego nie popsu :P
Da si co takiego zrobi?
sherkhaan, Strona kt鏎 poda貫 niestety si nie otwiera

By nie by這 瞠 co kr璚e przed sprzeda膨 auta, to si wyt逝macz :P
Aktualnie auto ma 197tys. km i zegary bez obrotka, znalaz貫m dzi zegary z obrotkiem ale na nich jest 230tys km przebiegu. Da rade to jako cofn望 by by rzeczywisty przebieg auta?

asmo - 14 Kwiecie 2010, 18:52

jasne ze da i to dosc 豉two ale jest to jeden z tematow na jaki nie pomge bo potem s w豉郾ie super aukcje aut z niskim przebiegiem a naiwnie ludzie kupuj trupy z kr璚onymi zegarami a to jest jawne oszustwo
boombel - 14 Kwiecie 2010, 19:08

mozesz przelozyc swoj predkosciomierz do tamtego licznika pod warunkiemz ze tez ma czujnik przebytej drogi
Grzesiek93 - 15 Kwiecie 2010, 12:46

asmo, tak jak napisa貫m wcze郾iej, chce cofn望 bo MIAΒM NA OKU INNY LICZNIK Z OBROTKIEM!!

Jednak dzi w domu pojawi si inny licznik :)
I sprawa wygl康a dok豉nie na odwr鏒.
Mam 197 tys, a na zegerach jest 161 tys, ale chyba zostawie to bez zmian, chyba 瞠 uda mi si to prze這篡 jako :564:

Czy jaki czujnik ma to nie mam zielonego poj璚ia, zegary s seryjne z Astry F, z tym samym indexem.